Professional paper - Professional paper
Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni
Matematičko fizički list, 182 (1995), 2; 76-83. urn:nbn:hr:217:678345


Cite this document

Klabučar, D. (1995). Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni. Matematičko fizički list, 182. (2), 76-83. Retrieved from https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:678345

Klabučar, Dubravko. "Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni." Matematičko fizički list, vol. 182, no. 2, 1995, pp. 76-83. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:678345

Klabučar, Dubravko. "Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni." Matematičko fizički list 182, no. 2 (1995): 76-83. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:678345

Klabučar, D. (1995) 'Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni', Matematičko fizički list, 182(2), pp. 76-83. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:678345 (Accessed 29 May 2022)

Klabučar D. Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni. Matematičko fizički list [Internet]. 1995 [cited 2022 May 29];182(2):76-83. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:678345

D. Klabučar, "Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni", Matematičko fizički list, vol. 182, no. 2, pp. 76-83, 1995. [Online]. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:678345. [Accessed: 29 May 2022]

Please login to the repository to save this object to your list.