Professional paper - Other
Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile
Matematičko fizički list, 218 (2005), 2; 91-95. urn:nbn:hr:217:680278


Cite this document

Picek, I. (2005). Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile. Matematičko fizički list, 218. (2), 91-95. Retrieved from https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278

Picek, Ivica. "Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile." Matematičko fizički list, vol. 218, no. 2, 2005, pp. 91-95. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278

Picek, Ivica. "Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile." Matematičko fizički list 218, no. 2 (2005): 91-95. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278

Picek, I. (2005) 'Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile', Matematičko fizički list, 218(2), pp. 91-95. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278 (Accessed 02 December 2021)

Picek I. Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile. Matematičko fizički list [Internet]. 2005 [cited 2021 December 02];218(2):91-95. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278

I. Picek, "Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile", Matematičko fizički list, vol. 218, no. 2, pp. 91-95, 2005. [Online]. Available at: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278. [Accessed: 02 December 2021]

Please login to the repository to save this object to your list.