Znanstveni rad - Izvorni znanstveni rad
Hypersatellite and satellite transitions in xenon atoms

Ilakovac, Ksenofont; Vesković, M.; Horvat, V.; Kauić, S. (1990)
Citirajte ovaj rad

Ilakovac, K., Vesković, M., Horvat, V. i Kauić, S. (1990). Hypersatellite and satellite transitions in xenon atoms. Physical Review A, 42. (7), 3984-3990. doi: 10.1103/PhysRevA.42.3984

Ilakovac, Ksenofont, et al. "Hypersatellite and satellite transitions in xenon atoms." Physical Review A, vol. 42, br. 7, 1990, str. 3984-3990. https://doi.org/10.1103/PhysRevA.42.3984

Ilakovac, Ksenofont, M. Vesković, V. Horvat i S. Kauić. "Hypersatellite and satellite transitions in xenon atoms." Physical Review A 42, br. 7 (1990): 3984-3990. https://doi.org/10.1103/PhysRevA.42.3984

Ilakovac, K., et al. (1990) 'Hypersatellite and satellite transitions in xenon atoms', Physical Review A, 42(7), str. 3984-3990. doi: 10.1103/PhysRevA.42.3984

Ilakovac K, Vesković M, Horvat V, Kauić S. Hypersatellite and satellite transitions in xenon atoms. Physical Review A [Internet]. 1990. [pristupljeno 22.01.2020.];42(7):3984-3990. doi: 10.1103/PhysRevA.42.3984

K. Ilakovac, M. Vesković, V. Horvat i S. Kauić, "Hypersatellite and satellite transitions in xenon atoms", Physical Review A, vol. 42, br. 7, str. 3984-3990, 1990. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:079924. [Citirano: 22.01.2020.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.