Znanstveni rad - Izvorni znanstveni rad
Generalized Jordan-Wigner transformation and number operators
Fizika B, 3 (1994), 1; 57-65. urn:nbn:hr:217:654404


Citirajte ovaj rad

Dorešić, M., Meljanac, S. i Mileković, M. (1994). Generalized Jordan-Wigner transformation and number operators. Fizika B, 3. (1), 57-65. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:654404

Dorešić, Miroslav, et al. "Generalized Jordan-Wigner transformation and number operators." Fizika B, vol. 3, br. 1, 1994, str. 57-65. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:654404

Dorešić, Miroslav, Stjepan Meljanac i Marijan Mileković. "Generalized Jordan-Wigner transformation and number operators." Fizika B 3, br. 1 (1994): 57-65. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:654404

Dorešić, M., Meljanac, S. i Mileković, M. (1994) 'Generalized Jordan-Wigner transformation and number operators', Fizika B, 3(1), str. 57-65. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:654404 (Datum pristupa: 29.09.2020.)

Dorešić M, Meljanac S, Mileković M. Generalized Jordan-Wigner transformation and number operators. Fizika B [Internet]. 1994. [pristupljeno 29.09.2020.];3(1):57-65. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:654404

M. Dorešić, S. Meljanac i M. Mileković, "Generalized Jordan-Wigner transformation and number operators", Fizika B, vol. 3, br. 1, str. 57-65, 1994. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:654404. [Citirano: 29.09.2020.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.