Stručni rad - Stručni rad
Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni

Klabučar, Dubravko (1995)
Citirajte ovaj rad

Klabučar, D. (1995). Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni. Matematičko fizički list, 182. (2), 76-83. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734853

Klabučar, Dubravko. "Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni." Matematičko fizički list, vol. 182, br. 2, 1995, str. 76-83. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734853

Klabučar, Dubravko. "Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni." Matematičko fizički list 182, br. 2 (1995): 76-83. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734853

Klabučar, D. (1995) 'Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni', Matematičko fizički list, 182(2), str. 76-83. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734853 (Datum pristupa: 22.01.2020.)

Klabučar D. Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni. Matematičko fizički list [Internet]. 1995. [pristupljeno 22.01.2020.];182(2):76-83. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734853

D. Klabučar, "Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni", Matematičko fizički list, vol. 182, br. 2, str. 76-83, 1995. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734853. [Citirano: 22.01.2020.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.