Znanstveni rad - Izvorni znanstveni rad
Chaotic behavior in lemon-shaped billiards with elliptical and hyperbolic boundary arcs

Lopac, Vjera; Mrkonjić, Ivana; Radić, Danko (2001)
Citirajte ovaj rad

Lopac, V., Mrkonjić, I. i Radić, D. (2001). Chaotic behavior in lemon-shaped billiards with elliptical and hyperbolic boundary arcs. Physical Review E, 64. (1), 16214-8. doi: 10.1103/PhysRevE.64.016214

Lopac, Vjera, et al. "Chaotic behavior in lemon-shaped billiards with elliptical and hyperbolic boundary arcs." Physical Review E, vol. 64, br. 1, 2001, str. 16214-8. https://doi.org/10.1103/PhysRevE.64.016214

Lopac, Vjera, Ivana Mrkonjić i Danko Radić. "Chaotic behavior in lemon-shaped billiards with elliptical and hyperbolic boundary arcs." Physical Review E 64, br. 1 (2001): 16214-8. https://doi.org/10.1103/PhysRevE.64.016214

Lopac, V., Mrkonjić, I. i Radić, D. (2001) 'Chaotic behavior in lemon-shaped billiards with elliptical and hyperbolic boundary arcs', Physical Review E, 64(1), str. 16214-8. doi: 10.1103/PhysRevE.64.016214

Lopac V, Mrkonjić I, Radić D. Chaotic behavior in lemon-shaped billiards with elliptical and hyperbolic boundary arcs. Physical Review E [Internet]. 2001. [pristupljeno 23.01.2020.];64(1):16214-8. doi: 10.1103/PhysRevE.64.016214

V. Lopac, I. Mrkonjić i D. Radić, "Chaotic behavior in lemon-shaped billiards with elliptical and hyperbolic boundary arcs", Physical Review E, vol. 64, br. 1, str. 16214-8, 2001. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:691030. [Citirano: 23.01.2020.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.