Znanstveni rad - Izvorni znanstveni rad
Polarons by translationally invariant diagrammatic perturbation theory

Barišić, Osor S.; Barišić, Slaven (2005)
Citirajte ovaj rad

Barišić, O. S. i Barišić, S. (2005). Polarons by translationally invariant diagrammatic perturbation theory. Fizika A, 14. (2), 153-166. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:488008

Barišić, Osor S. i Slaven Barišić. "Polarons by translationally invariant diagrammatic perturbation theory." Fizika A, vol. 14, br. 2, 2005, str. 153-166. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:488008

Barišić, Osor S. i Slaven Barišić. "Polarons by translationally invariant diagrammatic perturbation theory." Fizika A 14, br. 2 (2005): 153-166. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:488008

Barišić, O. S. i Barišić, S. (2005) 'Polarons by translationally invariant diagrammatic perturbation theory', Fizika A, 14(2), str. 153-166. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:488008 (Datum pristupa: 20.01.2020.)

Barišić OS, Barišić S. Polarons by translationally invariant diagrammatic perturbation theory. Fizika A [Internet]. 2005. [pristupljeno 20.01.2020.];14(2):153-166. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:488008

O. S. Barišić i S. Barišić, "Polarons by translationally invariant diagrammatic perturbation theory", Fizika A, vol. 14, br. 2, str. 153-166, 2005. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:488008. [Citirano: 20.01.2020.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.