Znanstveni rad - Izvorni znanstveni rad
On Bethe strings in the two-particle sector of the closed SU(2)_q invariant spin chain
Fizika B, 8 (1999), 3; 453-468. urn:nbn:hr:217:915410


Citirajte ovaj rad

Ilakovac, A., Kolanović, M., Pallua, S. i Prester, P. (1999). On Bethe strings in the two-particle sector of the closed SU(2)_q invariant spin chain. Fizika B, 8. (3), 453-468. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:915410

Ilakovac, Amon, et al. "On Bethe strings in the two-particle sector of the closed SU(2)_q invariant spin chain." Fizika B, vol. 8, br. 3, 1999, str. 453-468. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:915410

Ilakovac, Amon, Marko Kolanović, Silvio Pallua i Predrag Prester. "On Bethe strings in the two-particle sector of the closed SU(2)_q invariant spin chain." Fizika B 8, br. 3 (1999): 453-468. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:915410

Ilakovac, A., et al. (1999) 'On Bethe strings in the two-particle sector of the closed SU(2)_q invariant spin chain', Fizika B, 8(3), str. 453-468. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:915410 (Datum pristupa: 01.12.2020.)

Ilakovac A, Kolanović M, Pallua S, Prester P. On Bethe strings in the two-particle sector of the closed SU(2)_q invariant spin chain. Fizika B [Internet]. 1999. [pristupljeno 01.12.2020.];8(3):453-468. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:915410

A. Ilakovac, M. Kolanović, S. Pallua i P. Prester, "On Bethe strings in the two-particle sector of the closed SU(2)_q invariant spin chain", Fizika B, vol. 8, br. 3, str. 453-468, 1999. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:915410. [Citirano: 01.12.2020.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.