Stručni rad - Ostalo
Valovi samotnjaci
Matematičko fizički list, 232 (2007), 4; 235-240. urn:nbn:hr:217:525310


Citirajte ovaj rad

Buljan, H. (2007). Valovi samotnjaci. Matematičko fizički list, 232. (4), 235-240. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:525310

Buljan, Hrvoje. "Valovi samotnjaci." Matematičko fizički list, vol. 232, br. 4, 2007, str. 235-240. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:525310

Buljan, Hrvoje. "Valovi samotnjaci." Matematičko fizički list 232, br. 4 (2007): 235-240. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:525310

Buljan, H. (2007) 'Valovi samotnjaci', Matematičko fizički list, 232(4), str. 235-240. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:525310 (Datum pristupa: 27.07.2021.)

Buljan H. Valovi samotnjaci. Matematičko fizički list [Internet]. 2007. [pristupljeno 27.07.2021.];232(4):235-240. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:525310

H. Buljan, "Valovi samotnjaci", Matematičko fizički list, vol. 232, br. 4, str. 235-240, 2007. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:525310. [Citirano: 27.07.2021.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.