Stručni rad - Ostalo
Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile

Picek, Ivica (2005)

Citirajte ovaj rad

Picek, I. (2005). Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile. Matematičko fizički list, 218. (2), 91-95. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278

Picek, Ivica. "Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile." Matematičko fizički list, vol. 218, br. 2, 2005, str. 91-95. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278

Picek, Ivica. "Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile." Matematičko fizički list 218, br. 2 (2005): 91-95. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278

Picek, I. (2005) 'Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile', Matematičko fizički list, 218(2), str. 91-95. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278 (Datum pristupa: 29.03.2020.)

Picek I. Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile. Matematičko fizički list [Internet]. 2005. [pristupljeno 29.03.2020.];218(2):91-95. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278

I. Picek, "Asimptotska sloboda; neobični paramagnetizam vakuuma i Nobelova nagrada za teoriju jake sile", Matematičko fizički list, vol. 218, br. 2, str. 91-95, 2005. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:680278. [Citirano: 29.03.2020.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.