Ostalo - Popularni rad
Poopćenja Cassinijevog identiteta
Matematičko fizički list, 262 (2015), 2; 83-87. urn:nbn:hr:217:734515


Citirajte ovaj rad

Martinjak, I. (2015). Poopćenja Cassinijevog identiteta. Matematičko fizički list, 262. (2), 83-87. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734515

Martinjak, Ivica. "Poopćenja Cassinijevog identiteta." Matematičko fizički list, vol. 262, br. 2, 2015, str. 83-87. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734515

Martinjak, Ivica. "Poopćenja Cassinijevog identiteta." Matematičko fizički list 262, br. 2 (2015): 83-87. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734515

Martinjak, I. (2015) 'Poopćenja Cassinijevog identiteta', Matematičko fizički list, 262(2), str. 83-87. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734515 (Datum pristupa: 19.04.2021.)

Martinjak I. Poopćenja Cassinijevog identiteta. Matematičko fizički list [Internet]. 2015. [pristupljeno 19.04.2021.];262(2):83-87. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734515

I. Martinjak, "Poopćenja Cassinijevog identiteta", Matematičko fizički list, vol. 262, br. 2, str. 83-87, 2015. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:217:734515. [Citirano: 19.04.2021.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.